Де знайти дитячого ортодонта?

Огляд чи відновлення дитячих зубів в корені відрізняється від стоматології дорослих людей. Судячи з практики, вимоги до лікаря, що працює з малечею, суттєво вищі. Важливо, щоб лікар, крім своїх професійних умінь, також мав гарні психологічні навички. Це допоможе їм легше працювати з юними відвідувачами.

Що говорити про дітей, які не особливо бажають іти до стоматолога на прийом, якщо навіть дорослі люди дуже часто лякаються навіть елементарного огляду. Беззаперечної уваги заслуговує відсутність поруч когось з батьків – тоді дитина може просто розплакатись і ні про який огляд вже не буде йти мова. Саме в подібних ситуаціях і знадобляться навички психолога, адже спокійна розмова з дитиною може поліпшити ситуацію та навіть привести до згоди на огляд.

Перемогою батьків сьогодні є навичок вдало знайти дитячого ортодонта в Києві. Дитину варто змалечку привчати до уважного ставлення за власним здоров’ям.

Незмінно важливою задачею будь-якого дитячого стоматолога є навіть не скільки вміння лікувати зуби, а навички знайти підхід до свого пацієнта. Не дарма в багатьох стоматологічних кабінетах висять дисплеї, на яких діти можуть подивитись мультики. Судячи з практики це максимально дієвий метод поліпшити настрій дитини, а саме це лікарю і треба. Розмовляючи з дитиною медик може провести огляд, встановити брекети чи навіть видалити хворий зуб.

Лікування зубів у дітей має свої відмінності

Кожен лікар, який має справу з дітьми, знає, що лікування молодих зубів – непроста задача, оскільки:

  1. Матеріали для пломбування дитячих зубів принципово відрізняються від тих, що застосовуються для дорослих.
  2. Завдання вмовити дитину протягом тривалого часу посидіти спокійно з відкритим ротом для огляду є часом неможливою.
  3. Фактично будь-яке лікування дитячого зуба важче тим, що його корінь ще є нестабільним.
  4. Карієс у дитини, якщо вчасно не вдатися до лікування, дуже швидко може повністю знищити молочний зуб.
  5. В процесі будь-яких лікувальних заходів важливо брати до уваги зачатки зуба, що йде на зміну.
  6. Безпосередньо лікування зубів у юних пацієнтів передбачає чималу кількість невірних уявлень з боку батьків. Такого роду уявлення є результатом вказівок поганих лікарів та непоінформованих батьків.
  7. Дитячі зуби може вилікувати і звичайний дантист. Це помилкове твердження, адже дитяча стоматологія – окрема галузь медицини.
  8. Уражені карієсом зуби краще не лікувати, а видаляти. Всупереч існуючому міфу, сучасна дитяча стоматологія категорично не рекомендує виривати молочні зубки.
  9. Не можна пломбувати дитячі зуби. Це робити дозволено, але потрібне спеціальне обладнання та навик стоматолога.
  10. Молочні зубки не потребують лікування. Карієс та інші ураження молочних зубів, як правило, переходять на постійний зуб. В результаті – постійні зуби теж нездорові.

Джерело: https://babydent.ua/

Категории: