Відпочинок в Яремчі та переваги відпустки в горах

Важко знайти в Україні місце, яке б хоч трохи нагадувало прекрасні і насичені найчистішим повітрям Карпати. Українські Карпати не припиняють радувати своїми красотами навіть тих, хто вже не раз бував в горах. Неповторна природна краса і дивовижна туристична інфраструктура обов'язково припаде до смаку кожному першому туристу. Перебувати в даній місцевості приємно однаково завжди, в незалежності від того, чи це відпочинок в Яремчі восени або подібний варіант. 

Відпочинок в Карпатах взимку буде приємний для любителів активного релаксу і не тільки 

У зимову пору року в Карпатах себе знайде абсолютно будь-який гість регіону. Цінителям екстриму відкриті гірськолижні курорти на будь-який смак, тим, хто більше хоче прогулянок пішки - місцеві краси і стежки, а шукачам цікавої гастрономії так точно буде що оцінити. Близько п'яти місяців функціонує гірськолижний сезон Карпат, тому накататися зможуть всі бажаючі. 

Зелені Карпати - радість для кожного 

Кришталево чисті і крижані гірські річки Карпат здатні подарувати особливу прохолоду в спекотний літній день. Цінителям ягід в літню пору року або грибів також можна буде гарненько поповнити запаси. Для любителів екстремального туризму в Карпатах надані всі умови. В гірський похід можна пішки або в складі туристичних груп на автомобілі. 

Чому ж все більше людей відмовляється від відпочинку на морі на користь Карпат: 

  1. Надмірно тривале перебування під сонячними променями може призвести до неприємних змін на шкірі .
  2. Активно провести відпочинок на зміну пасивного загоряння під сонцем не на всіх курортах можливо. 
  3. Морський відпочинок не завжди по кишені, а то, що володіє прийнятною вартістю - не завжди приємно. 
  4. Купатися в не особливо чистій воді не бажає ніхто. У той же час, деякі відпочиваючі бачать в море загальнодоступний туалет. 
  5. Порівняно чисті пляжі, де все в порядку, як правило, платні. 
  6. На досить багатьох морських курортах їжа коштує захмарних грошей. 
  7. Лежати на пляжі неподалік компанії добре випили людей - поширене явище не тільки на громадських, а й платних пляжах. 

Тим, хто не цінує відпочинок в горах, варто задуматися, чи можливі такі недоліки у відпочинку в Карпатських горах. Практично повне виключення великих заводів в Карпатах дозволяє зберігати екологічний рівень на незмінно високому рівні, що сприятливо позначається на здоров'я відпочиваючих. При цьому, відпустку в Карпатах є набагато доступніше в ціні, ніж на морі. Розвинена туристична інфраструктура і цінова політика надає курортам Карпатських гір величезний плюс. У сучасному світі Карпати можуть позмагатися з багатьма європейськими аналогами відпочинку.

Категории: